· 

Çatı Tabelası – Örnek Modelleri ve Fiyatları

İzmirde Çatı Tabelası Yapan Firmalar.


Çatı Tabelası Neden Yaptırmalısınız?

Siz de firmanız hakkında bilinirlik yaratmak ve bu konuda rekabet ederek işlerinizi arttırmak istiyorsanız çatı tabela ile tanışmanızın tam zamanı.  Çok uzak mesafelerden görünebilen ve en prestijli tabela çeşitlerinden biri olan çatı tabelası ile firmanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Tabi ki tüm reklam çeşitlerinde olduğu gibi çatı tabelası ile reklam yaparken de bazı konulara dikkat edilmelidir.

Bunlardan bazıları;

  • Çatı tabelası yapılacak alanın konumu
  • Ölçümleme
  • Görünürlük
  • Tabela tasarımı

Çatı Tabelası Hizmetinde Marka Ajans Kalitesinin Önemi

Dikkat edilmesi gereken konuların en başında ise çatı tabela hizmeti için çalışacağınız reklam ajansı geliyor. Nasıl iyi bir reklam hizmeti alındığında marka bilinci açısından olumlu bir süreç yaşanıyorsa, kalitesiz bir hizmet alındığında da marka bilincinizi olumsuz yönde etkilemeye başlayan bir süreç yaşanıyor.

Bu sebeple tüm firmaların çatı tabela hizmeti alırken kesinlikle alanında uzman, kaliteli işler yapan ve iyi referansları olan reklam ajansları ile çalışmaları gerekiyor. MARKA Ajans bugüne kadar verdiği hizmet ve referansları ile bu alanda çalışabileceğiniz en doğru reklam ajanslarından birisidir.

Siz de bu konuda uzman ekibimizden hizmet almak isterseniz iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Çatı Tabelası Tasarımının Marka Bilincine Etkisi

Devasa binaların üstüne yerleştirilen ve heybetiyle bilinen çatı tabelaları psikolojik açıdan da marka bilinci yaratmada etkin rol oynuyor.

Amaç yerleşim yapılan alan ve tabelanın göründüğü tüm çevrede yaşayan insanların aklında yer etmek. Ürün veya hizmet arayan insanların aklına gelen marka seçeneklerinden biri olarak uzun vadede kazancınızı arttırabilirsiniz.

Kültürel olarak da ülkemizde çatı tabelalarının organik olarak kendi reklamını yaptığı bilinmektedir. Örneğin tasarımsal ve büyüklük açısından gerçekten ilgi çeken çatı tabela hizmetleri zamanla yol tarifi ve durak ismi gibi sizin reklamınızı yapan, marka bilinci yaratan objeler haline gelmektedir.

Çatı Tabelası Fiyatları

Tüm reklam hizmetlerimizde olduğu gibi bu tabela hizmetimizde de müşterimizin istekleri ve ihtiyaçlarını analiz etmemiz ve buna uygun bir yol haritası çizmemiz gerekiyor. Bu doğrultuda kullanacağımız malzemeler ve boyut farklılıkları sabit bir fiyat belirtmemizi engelliyor. Ancak hemen bizimle iletişime geçebilir, markanızı yükseklere taşıyacak reklam çalışmalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.


Write a comment

Comments: 0