· 

Işıksız Tabela Nedir? Fiyatları ve Çeşitleri Nelerdir?

İzmir Işıksız Tabela Uygulamaları


Bu ışıksız tabela içerisinde aydınlatma materyalleri veya sistemi olmadığından sadece gün ışığında görülmekte, karanlıkta yani herhangi bir ışık kaynağı olmadığı durumlarda görülememektedir. Işıksız tabelalar, genellikle ışıksız ortamlarda veya gece görülmesine gerek olmayan konumlarda kullanılmaktadır. Bu tarz tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası ya da yol veya totem tabelası gibi farklı şekillerde hizmet verebilmektedir.

Işıksız Tabela Modelleri

Işıksız tabelalar çok farklı çeşitlerde olabilmektedir. En fazla kullanılan ışıksız tabela çeşitleri arasında;

  • Alimunyum tabelalar,
  • Kutu harf tabelalar, (Krom, Pleksi, Strafor Köpük)
  • Dijital baskı tabelalar
  • Ahşap Tabelalar
  • Neon Tabelalar yer almaktadır.

Ancak fener tabela, yönlendirme tabelası ve pleksiglas tabela gibi modelleri de kullanılmaktadır.

Işıksız Tabela Fiyatları Nelerdir?

Işıksız tabelalar sadece gün ışığında görülüyor olsa da firmalar için iyi birer reklam aracıdır. Kullanım alternatiflerinin fazla olması ve uygun fiyatı onu çok tercih edilen bir tabela cinsi haline getirmektedir.

Işıksız tabela fiyatları çok çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Tabelanın konumundan şekline, boyutundan kullanılan materyaline kadar çok fazla değişken fiyatı etkilemektedir. Ancak en basit tabela şekli olarak kabul edilen bu tabelaların sağlam ve uzun ömürlü olması fiyatı kadar önemlidir. Marka Reklam Ajansı olarak en iyi en uygun maliyette vermek için çalışmaktayız.

Işıksız Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Işıksız tabelaların ışığı geçirmesi gibi bir gereklilik olmaması sebebiyle yapımında kompozit, alüminyum polikarbon, pleksiglas veya vinil germe gibi çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu tabelaların tasarımı, üretimi, kurulum ve montajının iyi şekilde yapılması onun uzun ömürlü olmasını sağlayan etmenlerin başında gelir. Gerekli bakım veya onarımlarla ışıksız tabelanız size uzun seneler başarı ile hizmet verir.

Tabela firması seçiminde kalitesini kanıtlamış firmalarla çalışılması, tabelanın hem tasarımının hem de malzemesinin dikkat çekici ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Marka Açık Hava Reklam Ajansı olarak yıllardır başarılı şekilde tabela hizmetleri vermekteyiz. Her bütçeye uygun Işıksız tabela ihtiyacınız için bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Write a comment

Comments: 0