· 

İzmir Tabela Çeşitleri ve Fiyatları Nedir?

İzmir Tabela Çeşitleri


Reklam Tabelası ile Çevrenizde Farkedilir Olun!
Günlük yaşantımızda 1000’den fazla reklama maruz kalıyoruz. Uzmanlar bu reklam bombardımanı içerisinde ortalama 6 ile 7 tanesinin hatırlandığını söylüyorlar. Hele ki dijital reklamcılığın hızla gelişmesi ile maruz kaldığımız reklam sayısı da muhtemelen daha yüksek sayılara ulaşmıştır.

Tabela Tasarımı Neden Önemlidir?

Tabelalar, yayaların ya da sürücülerin dikkatini çekmek için tasarlanmış olan açık hava reklamlar araçlarıdır. Firmaların önlerine, duvarlarına veya kilit noktalara yerleştirilen tabelaların yaratıcı ve çarpıcı görünümleri ile insanların dikkatini çekmesi hedeflenir. Tabela reklamları büyük veya küçük ölçekli fark etmeden firma sahiplerine çok farklı reklam imkânı sunarlar.

Açıkhava reklamları hem görünürlüğü arttırmak hem de markayı kalıcı kılmak için çok etkilidir. Kartvizitler gibi tabelalar da sizi ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilere tanıtır. Tabelalar için 7 gün 24 saat çalışan satış elemanları da diyebiliriz.

Marka ajans olarak tabela tasarımı hizmetlerinde etkileyici işler yapma konusunda her zaman farkımızı belli ettik. Alsancak tabelacılar arasında yaratıcılığımız ile çığır açtık. Kaliteli ürünlerimiz, uygun fiyatlarımız ve her müşterimiz ile artan memnuniyet derecemiz ile İzmirdeki tabelacılar arasında başarımız ile ön sıralara ulaştık.

Tabela Çeşitleri ve Modelleri Nelerdir?

Tabela tasarımları tabelanın konumlanacağı yer, vereceği bilgi, markanın logosu, firmanın kurumsal kimliği gibi birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir.  Kullanılan teknoloji de tabelaların farklılaşmasını sağlayan bir unsurdur.

İzmirdeki tabela firması olarak, tabela tasarımı konusunda teknolojiden yararlanarak farklı modeller ile müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Write a comment

Comments: 0