· 

İzmir Fuar Standı Firmaları-Marka Reklam Ajansı-Stand Üretici

İzmir Fuar Standı Firmaları Arasında Uzman Kadro.

İzmir fuar standı firmaları arayarak daha fazla vakit kaybetmeyin. Marka Reklam Ajansı bünyesinde kurulmuş olan açık hava reklam şirketimiz WwW.İzmirdeTabelaReklam.CoM web sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan stand tasarımlarına uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. Her sektöre ve işletme türüne uygun bir stand üretimimiz bulunmakta. Demonte standlar, ahşap fuar standları, kongre standları ve ürün tanıtım standları konusunda reklam şirketimiz firma kimliğinize özel tasarlanmış üretimler yapmaktadır. Başta Ege İzmir fuar organizasyonları olmak üzere reklam şirketimiz İstanbul, Antalya ve hemen hemen Tüm Türkiye bölgelerindeki fuarcılık organizasyonlarında tasarım ve üretim hizmetleri vermektedir. Web sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgilere ve referanslara ulaşabilirsiniz. İzmir tabela sektörünün parlayan yıldızı olan reklam şirketimize günün her saati Gsm numaramız'dan ulaşabilirsiniz. Kalitenin ve cep yakmayan uygun fiyatların adresi. İzmirin lider reklam ve fuar standı firmaları arasında her geçen gün yükselen bir trende sahibiz. İnternet ortamında daha kolay bulmanız maksadı ile hazırlanmış olan şu an bulunduğunuz web sayfasından ilgili linke tıklayarak kurumsal sitemize ulaşabilirsiniz. Arama motorları ve Google'de reklam şirketimizin çeşitli kategorilerde blog siteleri bulunmaktadır. +90 545 627 0608 Gsm numaramızdan müşteri temsilcimiz ile ihtiyacınız olan fuar standı tasarımları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İzmir Stand İmalatı Hizmetlerimiz

AHŞAP FUAR STANDI ÜRETİMİ

KONGRE STANDI ÜRETİMİ

ETKİNLİK STANDLARI

AVM STANDI ÜRETİMLERİ

KİOSK STAND ÇEŞİTLERİ

MAXİMA FUAR STANDI ÜRETİMİ

DEMONTE FUAR STANDLARI

TANITIM STANDI ÜRETİMİ

PLASTİK STAND ÜRETİMİ

ÜRÜN TEŞHİR STANDLARI

AKRİLİK STAND ÇEŞİTLERİ

TEL ÜRÜN STANDI ÜRETİMİ

AHŞAP TEŞHİR STANDI

ÖRÜMCEK STAND 


İzmir Stand İmalatı Uygun Fiyatlar

Fuar stand imalatı İzmir ve Ege’de tasarım ve üretimlerini yaptığımız başlıca reklam uygulamalarından birisidir. Fuarcılık sektöründeki tecrübelerimiz ve yapmış olduğumuz üretimlerimiz ile müşteri odaklı tasarımlara imza atmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı fuarlarda firmalarınızı en iyi şekilde temsil edebilmeniz adına reklam şirketimiz kreatif stand tasarımlarından faydalanabilirsiniz. İzmir, İstanbul, Antalya ve hemen hemen Türkiye’nin bütün bölgelerinde kurulan fuar organizasyonları ve kongrelere katılmak için stand ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlar ve kreatif tasarımlar sunmaktayız. İzmir reklam şirketleri ve fuar standı firmaları arayarak neden vakit kaybedesiniz. Fuar organizasyonlarında yeni müşteriler ve yeni vizyonlar keşfedebilirsiniz. Son 100 yıldır teknolojilerin ve yeni pazarların meydana çıkması ile fuar organizasyonları daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Dubai, Almanya, Rusya gibi coğrafyamızdaki büyük fuar organizasyonlarına artık ülkemizde eklenmiş bulunmakta. İzmir fuar standı firmaları arasında reklam şirketimiz sizlere modern çizgilerle tasarlanmış stand üretimleri sunmakta. Hemen hemen her şahsi yada resmi işletme türüne göre stand tasarımları yapıp üretebilmekteyiz. Referanslarımızı inceleyerek bizi hemen arayabilirsiniz. Ayrıca reklam tabela şirketimiz sizlere birbirinden şık ve cazip ödeme seçenekli kutu harf İzmir tabela çeşitleri üretmekte. Hizmet yelpazemiz arasında ihtiyacınız olan yada olabilecek bir reklam uygulaması muhakkak bulunmakta. Kurumsal kimlik çeşitleri, logo kartvizit ve katalog tasarımları gibi basılı işler konusunda yine Marka reklam ajansımızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İdeal Bir Fuar Standı Nasıl Olmalı.?

Fuarlar “tüketici ve üretici grupların değişik zamanlarda belli mekanlarda üretimini ve satışını yaptıkları ürün ve malları sergilemek maksadı ile kurulan büyük sergilerdir. ” Diğer bir ifade ile fuarlar “Sosyal politik ve ekonomik faaliyetlerin birleştirilerek bir bütün olmasını sağlamayı hedefleyen organizasyonlardır.” İşletmeler fuar organizasyonlarında yerli ve yabancı müşteriler ile bir araya gelerek onları yeni ürün ve hizmetlerinden haberdar ederler, eski ve yeni müşterilerinden siparişler alırlar. Ziyaretçiler yani müşterilerde yeni fikirler öğrenerek gerekli durumlarda yatırım yaparlar. Fuarcılık sektörü çok uzun bir geçmişe sahip olmasına rağmen fuar organizasyonlarının çeşitliliği yaklaşık yüz yıllık bir geçmişe sahiptir. Teknolojide ve bilimdeki gelişmelerin hızlanması arge yatırımlarına olan ilginin artması ve verimin yükselmesi fuarlara önemin artmasına sebep olmuştur. Ülkemizdeki arge yatırımları ve bilimsel gelişmelerin artışı ile fuar organizasyonlarına ilgi yoğunlaşmış, hem ticari hemde sosyal alanlarda fuarcılık sektörü büyük bir yer edinmeye başlamıştır. Fuar organizasyonları; pazarlama ve tanıtım açısından etkili, katılımcı işletmeler açısından ise iyi bir tanıtım organizasyonlarıdır. Dünyada ve ülkemizde hemen hemen her ay hatta her gün çeşitli sektörlere ve gruplara hitap eden fuar organizasyonları yapılmaktadır.

 

Işıklı tabela, kutu harf tabela, pleksi kutu harf
Pleksi Kutu Harf
buzdolabı standı, tanıtım standı, ürün teşhir standı, ahşap stand
Ürün Tanıtım Standı

Çeşitli Özelliklerde Stand Modelleri

Fuar standları genel olarak 3 çeşide ayrılmakta. Ahşap fuar standları, maxi fuar standları ve octonorm fuar standları. Yoğunluk ile kullanılan stand çeşidi ise tabiki ahşap standlardır. Hem firma kimliğinize, renklerinize uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedirler. Diğer stand çeşitlerine nazaran ahşap standlar biraz tasarım özelliklerine göre fark yaratabilmekte. Fakat tek kat yada çift katlı olarak hemen hemen her malzeme çeşidi ile tasarlanıp üretilme imkanları bulunmakta. Tabela İzmir firmamız reklamcılık ve fuarcılık konularında sizlere uygun çözümler sunmakta. Tasarım aşamasında üretim ve montaj aşamalarına kadar her bir ayrıntıya titizlik gösteriyoruz. Bütün müşterilerimize özel bir alaka gösteriyor ve doğruluk prensipleri çerçevesinde iş ilişkileri kuruyoruz. Başlıca reklam uygulamalarımız arasında, araç kaplama, totem tabela, kutu harf ve cephe giydirme gibi her kuruluşa ve firmaya uygun ürünlerimiz bulunmakta.

Write a comment

Comments: 0